מה משותף לגוגל+ , יוטיוב , וגוגל מפות?
מרץ 31, 2016

מה משותף לגוגל פלוס, יוטיוב, גוגל מפות? הם כולם מוצרים של גוגל, וגוגל אוהבת שמשתמשים במוצרים שלה. כמה שגוגל מצליחה להתנחל לנו בלבבות, ככה היא מרוויחה יותר בסופו של דבר מפרסומות.

זה אולי יישמע מעט קונספירטיבי, אבל גוגל יודעת לתגמל בעלי אתרים על השימוש במוצריה, ובהקשר של SEO זה אומר מיקומים יותר טובים. זוהי אמונה רווחת בקרב מספר מקדמי אתרים בכירים.

טיפים מעשיים להצלחה:

1. גוגל+ : פיתחו דף עסקי, הזינו בו פרטים, תכנים ותמונות. וודאו שיש קישור לאתרכם. השיגו לפחות 20 עוקבים לדף (יש בפייס קבוצות לפרגון הדדי). בנוסף, קשרו מהאתר לדף שלכם בגוגל+ (נניח מהפוטר, לוגו של גוגל+, או דף צור קשר). עד לפה חובה. לחיזוק האפקט פרסמו פוסטים בדף לפחות 5 פעמים בשנה כולל הפניות לדפים באתרכם, והשיגו עוקבים נוספים.

2. יוטיוב : צרו ערוץ ביוטיוב, הגדירו אותו וצרו סרטונים. ישנם כלים חינמיים כדוגמת אנימוטו שמאפשרים יצירת סרטון תדמיתי קצר בחינם (עם לוגו שלהם שמופיע בסוף הסרטון). כשאתם מעלים ליוטיוב, הקפידו להוסיף בתיאור הסרטון קישור לאתרכם.

טיפ חשוב נוסף ליוטיוב : השתדלו להטמיע באתר לפחות 1-2 סרטוני יוטיוב. עדיף סרטונים שלכם אבל לא חובה.

3. כל שאר מוצרי גוגל : מעבר לטיפים הנ"ל, ניתן להניח ולשער כי כל שימוש פומבי שלכם במוצרי גוגל יכול רק לתרום לכם מול גוגל. פיתחו בלוג בבלוגר. השתמשו בג'ימייל, גוגל מפות, קישורים לכלים ודפים של גוגל עצמה. הכל הולך. כי אתם יודעים מי המלך ואיך המלך אוהב שמתייחסים אליו 🙂