מה צריך לדעת כדי להפוך את דוחות PPC מושלמים עבור הלקוחות שלך

חברת קידום אתרים / בלוג / מה צריך לדעת כדי להפוך את דוחות PPC מושלמים עבור הלקוחות שלך
מה צריך לדעת כדי להפוך את דוחות PPC מושלמים עבור הלקוחות שלך

בפוסט הזה אני יסביר את כל השלבים מה צריך לדעת כדי להפוך את דוחות PPC מושלמים עבור הלקוחות שלך.

אם אתה מנהל מודעות מסוג תשלום לפי קליק עבור הלקוחות שלך, עליך לספק להם דוח על בסיס קבוע המציג את ביצועי המודעות. הנה כמה אלמנטים חשובים אתה יכול לטפל כדי ליצור את הדו"ח המושלם של קמפיין PPC.

אם אתם רוצים להיות חברת קידום אתרים מומלצת אתם צריכים להיות שקופים לחלוטין עם הלקוחות שלכם ולהראות להם את כל המספרים. אחרי הכל, זה כל מה שניהול קמפיין מוצלח PPC . אם אתה מסוגל להסביר את המספרים ואת התוצאות כראוי, אתה בונה אמון, אשר חשוב לטווח ארוך. עבור למספרים חשובים כגון מספר הפעמים שהמודעה עוצרת, שיעור קליקים, ציון וכדומה.

מטרות

 

ברור את המטרות. לפעמים לקוחות יכולים להיסחף הרחק המטרה הליבה שלהם, אבל הקפד להתחיל על ידי הקובע את המטרות חשוב להישאר על המשימה. בעקבות מטרות הליבה ישפיע על האופן שבו אתה קורא את התוצאות של מודעות PPC ושינויים שתבצע.

ספק מידע

 

ספק מידע: התחל את דוח ה- PPC עם מידע כללי יותר, כגון ציר הזמן ומסע הפרסום או המודעות שאתה מכסה. המדינה או לחזור על המטרה הכוללת. לסכם את התוצאות הקשורות למטרה. ואז לצלול לפרטים נוספים בדו"ח כגון מספרים ספציפיים. לקוחות מסוימים עשויים להיות מעוניינים יותר בסיכום, בעוד שאחרים ירצו להקדיש זמן רב יותר לעבור על הפרטים.

מונחים טכניים

 

מונחים טכניים: להגדיר ולהסביר כמה תנאים ללקוחות. ודא שהם מבינים מהו שיעור הקליקים, לדוגמה. ייתכן שתרצה גם לספק מפתח שמגדיר מילים מסוימות שלרוב הלקוחות לא מבינים. המטרה כאן היא לתקשר בצורה ברורה, כך שאתה והלקוח נמצאים באותו דף.

נתונים סטטיסטיים

 

נתונים סטטיסטיים: שילוב נתונים סטטיסטיים ממספר פלטפורמות הוא שירות שחברות PPC הטובות ביותר בווינטורה ממליצות. אם אתה מפעיל מודעות ב- Google ובינג, בצע את המיטב כדי לצבור את התוצאות. הדבר קל יותר אם תוכן המודעה זהה בשני הפלטפורמות. עם זאת, הצג תרשים ברור או רשימה שמציגה תוצאות מ- Google ובינג. זה יכול לעזור בדיונים על מה צריך להיות מותאם עבור כל פלטפורמה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *