גוגל לעסק שלי

חברת קידום אתרים / גוגל לעסק שלי

בניית בסיס לקוחות משמעותי יותר עם אופטימיזציה של גוגל לעסק שלי  ושירותי קידום אתרים מקומי בעיר של העסק שלך.

האם זה באמת חשוב לעסק שלי?

ב SeoTech, בתור חברת קידום אתרים מקומית הממוקמת בראשון לציון, אנו מבינים כי העולם של מנועי החיפוש משתנה. ספריות חיפוש מקומיות, כגון Google Local, מפנות כעת את המיקוד שלהן לספק תוצאות ממוקדות למספר הולך וגדל של משתמשים, אשר מסתמכים על מנועי חיפוש כדי לספק תוצאות עסקיות מקומיות לחלוטין מרואי חשבון לגני חיות. זו הסיבה ב SeoTuners אנו מציעים שירותי SEO מקומי לוס אנג 'לס ו Ventura & אופטימיזציה על פני פלטפורמות מרובות. פלטפורמת Maps Local חשובה במיוחד בעידן הדיגיטלי, שכן רבים מבעלי הטלפונים החכמים משתמשים ביישום זה כדי לאתר מוצרים או שירותים בקרבת מקום. Google העניקה עדיפות לפלטפורמה זו גם בתוצאות החיפוש האורגניות, דבר המחייב נוכחות מיטבית עבור כל עסק.

 

חזרה בשנת 2010, גוגל לעסק שלי היה עבור רישומי עסקים והתחיל להופיע כחלק מתוצאות החיפוש האורגניות כאשר משתמשים חיפשו מוצרים ושירותים באזור מסוים. בהתבסס על ההנחה שהמשתמשים באמת רוצים לראות את המידע המוצג עבור עסקים מקומיים כאשר שאילתת חיפוש בוצעה באופן זה, Google החלה להפיק תוצאות על סמך ערך הנאמנות המשויך לכל עסק בנפרד. כאשר אנשים התרגלו לראות את הרישומים של גוגל לעסק שלי בעת חיפוש מקומי, האמון הנתפס לעסק רשום צומצם עד לנקודה שבה משתמשים צפויים כעת ללחוץ על רישום מקומי במקום על תוצאת חיפוש אחרת. עבור עסקים מקומיים לבנים מרגמה, זה אומר להתמקד להתמקד מ SEO המסורתית לקראת אופטימיזציה הכוללת רישומי גוגל לעסק שלי.

למה גוגל לעסק שלי ולא משהו אחר?

בעבר, המכונה 'מרכז העסקים המקומי של Google', Google Local משלב את הטכנולוגיה של מפות Google עם רישומי עסקים מקומיים כדי ליצור ספרייה עסקית שהיא קנאה של שחקנים כגון דפי דפים ודפים צהובים. למעשה, צימוד מפות מקומיות ונתונים עסקיים רגילים הוכיח פופולריות רבה בקרב משתמשי גוגל עד לנקודה שבה מנוע החיפוש מטפל כעת בכמעט 80% מכלל החיפושים אחר חברות מקומיות באינטרנט, שנמצאות מתחת ל -40 נפח החיפוש של Super Pages ו- דפי זהב משולבים.

כיצד GOOGLE OPTIMIZATION מקומי עוזר לעסק שלך?

ב SeoTuners, להיות חברה מקומית אופטימיזציה של Google או חברת SEO המקומית לוס אנג 'לס ו ונטורה, אנו יודעים כי בימים שבהם אנשים השתמשו להרים ספר טלפונים כדי לחפש עסק מקומי נעלמו לנצח. עם גישה לאינטרנט במהירות גבוהה, שירותי SEO מקומיים לוס אנג 'לס ו Ventura & התפשטות של טלפונים חכמים, זה הרבה יותר קל עבור אנשים לחפש עסק מקומי באמצעות Google מאשר לנווט במדריך מקומי אחר. למעשה, בימים אלה משתמשים הגיעו לצפות רישומי העסק המקומי של Google להופיע בתוצאות החיפוש שלהם בעזרת שירותי SEO מקומי לוס אנג 'לס ו ונטורה.

ככל שמספר שאילתות החיפוש של Google עבור חברות מקומיות גדל, כך גם התחרות להכללה בחבילה 7 הנחשק, שהיא שבע רישומים מקומיים שהוקצו לכל דף תוצאות החיפוש העליון. למעשה, יש סיכוי טוב מאוד שתמצא את המתחרים שלך כבר רשומים ו edging לך בתוצאות החיפוש המקומי העליון.

גוגל לעסק שלי

האם אני יכול לנהל את Google Local Listing שלי?

ב SeoTuners, להיות חברה מקומית SEO לוס אנג 'לס ו Ventura, אנו יודעים כי יש יותר כדי ליצור אופטימיזציה של פלטפורמה זו עונה על העין. זה זמן רב עבודה ו unforgiving לחלוטין של טעויות או ניסיונות בוגד. ייתכן שתצליח ליצור פרופיל, אך האם אתה יודע כיצד לשלב אותו במלואו בדף Google + Business שלך, בפרופיל האישי ובאתר האינטרנט שלך או להשלים אימות של מחבר Google + עבור הבלוג שלך? כנראה שלא. לכן זה הכי טוב שנשאר לאנשי מקצוע, ב SeoTuners אנחנו הטובים ביותר בעסק. אם אתה עושה טעות, אז תוכל לבלות שבועות אם לא חודשים מנסה לחזור לתוך 7-Pack, שלא לדבר על אינספור שעות ללמוד איך לעשות את זה נכון. זמן השקיע תיקון בעיות כמו זה לוקח מן הזמן אתה לא מבלה עושה את מה שאתה עושה הכי טוב וגדל העסק שלך, אז תן למומחים ב SeoTuners להתמודד עם זה בשבילך.

סיבות עיקריות מדוע העסק שלך זקוק אופטימיזציה של Google מקומי

7-Pack לעתים קרובות מכה אתרי אינטרנט רגילים למקום 1 בתוצאות החיפוש המקומי.

מכיוון שניתן לקבל מספר מיקומי עמוד 1, אופטימיזציה זו יכולה ליצור מודעות למותג יותר.

למשתמשים יש אמון בתוצאות של Google Local, כך שתקבל ערך אמון משופר, יותר קליקים ויותר לקוחות.

אופטימיזציה של Google Local היא שיטה חסכונית של פרסום בהשוואה למדיומים מסורתיים.

הסיכויים הם כמה המתחרים שלך כבר מנצלים את רישומי Google Local.

6 מחשבות על "בניית בסיס לקוחות משמעותי יותר עם אופטימיזציה של Google מקומי & שירותי SEO מקומי בלוס אנג 'לס ו ונטורה"

Pingback: 5 טריקים עליך לשקול