האים גיוון במקור הקישורים עדיין רלוונטי בקידום אתרים?

חברת קידום אתרים / בלוג / האים גיוון במקור הקישורים עדיין רלוונטי בקידום אתרים?
האים גיוון במקור הקישורים עדיין רלוונטי בקידום אתרים?

כאשר מנסים לבנות את אמינות האתר שלך ואת הנראות עם מנועי החיפוש, דבר אחד בטוח – תמיד יש שינויים. אחד הנושאים הגדולים בשנים האחרונות הוא עם מגוון קישורים. הדבר מתייחס לקישורים נכנסים אל האתר שלך מאתרים ודפים אחרים. זה יכול לכלול אתרים דומים בתעשייה שלך או נישה, ספריות, מאמרים, בלוגים, הודעות לעיתונות ועוד. זה יכול גם אומר קישורים ממספר תחומים כגון .net, .com, .edu ועוד.

ישנם שירותים מקצועיים לבניית קישורים אצלנו שיכולים לעזור לך לבנות מגוון קישורים. אבל זה עדיין רלוונטי לשיפוראת קידום האתר ואת הנראות של האתר שלך? זה לא אותו הדבר כפי שהיה פעם, אבל זה עדיין יכול להיות דרך יעילה לעזור לאתר שלך לשפר את הדירוגים. גיוון עוזר קישורים נכנסים אלה לא נראים ספאם. אם כל הקישורים האלה הם ממקור אחד, זה יכול להיראות חשוד מנועי החיפוש.

 

בסך הכל, זה עוזר להיות מספר קישורים נכנסים שונים מאתרים שונים, ספריות ומקורות. כמובן, זה מה שאתה רוצה בכל מקרה, יותר ויותר אתרים המקשרים תוכן מועיל, אמין באתר האינטרנט שלך. זה רק עוזר תנועה לאתר שלך. ישנן דרכים רבות אחרות לעשות זאת, ובעוד גיוון הוא פחות גורם מרכזי ממה שהיה פעם, זה עדיין משהו כדי להיחשב.

 

אתה בהחלט לא רוצה ללכת בכיוון ההפוך ואין שום גיוון בכלל עם הקישורים שלך. לאחר כל הקישורים הנכנסים שלך רק אחד או שני מקורות פשוט לא טבעי. עם זאת, תוך התמקדות ביצירת תוכן רלוונטי כי קהל היעד שלך באמת רוצה וצרכים היא תמיד תהיה אסטרטגיה טובה יותר באופן טבעי יכול ליצור קישורים נכנסים יותר לאתר שלך.

 

אז, אם אתה שוקל לעבוד עם שירותי בניית קישורים לאתר שלך עם חברת קידום אתרים SEO TECH,  עלייך לשאול על עמדתם על גיוון הקישורים וכיצד הוא משולב אפשרויות בחבילת קידןם אתרים שלהם. גם לשאול אותם להסביר מדוע או למה הם לא חושבים שזה חשוב ורלוונטי לעסק שלך ואת המטרות שלך. אבל גם לשאול איך זה עובד אסטרטגיה עם אחרים SEO אפשרויות ושירותים שהם מספקים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *