להיפרד מגוגל ישנם 14 מנועי חיפוש חלופיים

חברת קידום אתרים / בלוג / להיפרד מגוגל ישנם 14 מנועי חיפוש חלופיים

אפשר להיפרד מגוגל  ישנם 14 מנועי חיפוש חלופיים שתוכלו לחפש בהם.

ובכן, זה היה שבוע גדול לחברות קידום אתרים ולתחום החיפוש באינטרנט, אני חושב שכולנו יכולים להסכים.

אם אתה משתמש קבוע בגוגל- (כמו 65% משתמשים בכל העולם), תבחין בכמה שינויים, טובים ורעים כאחד.

אני לא מוכן לדון על היתרונות של שיפורים אלה, עשינו את זה כבר כאן: גוגל הורג יד ימין בצד המודעות וכאן: גוגל משיקה דפים מואצים ניידים, אבל יש תחושה ברורה של ורגציה שנראה כי מגיע לראש.

נשימה עמוקה…

ככל ששטח החיפוש המשולם גדל ב'כובד-ראש ', מאחר שתוצאות אורגניות נדחפות הרחק מה- SERP הראשון, כפי ש'גרף הידע' משפשף יותר ויותר תוכן של בעל אתר וממשיך להפוך אותו לחסר טעם ללחוץ על האתר, וכמו שלנו תחושות של חוסר הגינות לאורך זמן על המונופול של Google ומאזן המס להיות חריף יותר, עכשיו יותר מתמיד אנחנו מרגישים שיש עוד, חלופה מנוע חיפוש חלופי.

היתה נקודה לא כל כך מזמן, כאשר אתה יכול בקלות לחלק אנשים בין אלה השתמשו Google, Yahoo, Ask Jeeves ו AltaVista. עכשיו זה הגיע לנקודה שבה אם אתה לא משתמש ב- Google, אתה לא ממש משתמש באינטרנט כראוי.

עכשיו אולי אולי אנחנו צריכים לשים לב יותר אלטרנטיבות. אולי חיי היומיום שלנו, עבור חלק מאיתנו, קריירות לא צריך לאזן על השינויים האלגוריתם הפכפך של החברה היקרה ביותר בעולם.

בוא נראה מה עוד נמצא בעולם שאינו של Google. זה לא מפחיד, אני מבטיח. אמנם ייתכן שתרצה להביא מעיל.

שים לב: זהו עדכון של מאמר שפורסם על SEW במאי 2014, הרגשנו כאילו זה צורך sprucing למעלה רבים של מנועי המפורטים (Blekko, Topsy) כבר לא איתנו.

בינג

מנוע החיפוש של מיקרוסופט הוא מנוע החיפוש השני הפופולרי ביותר בעולם, עם 15.8% משוק החיפוש.

דף הבית של Bing
דף הבית של Bing

 

אבל למה אתה צריך להשתמש בינג? באתר Lifehacker יש כמה מאמרים גדולים שבהם הם מנסים לשכנע את עצמם כמו כל אחד אחר למה בינג הוא מתחרה רציני ל- Google. נקודות נוספות כוללות:

חיפוש הווידאו של בינג הוא הרבה יותר טוב מאשר גוגל, נותן לך רשת של תמונות ממוזערות גדולות שאתה יכול ללחוץ על כדי לשחק או תצוגה מקדימה אם אתה מרחף מעל אותם.
בינג מספק פעמים רבות הצעות להשלמה האוטומטית של Google.
בינג יכול לנבא כאשר מחירי הטיסות עומדים לעלות או לרדת אם אתה מחפש טיסות.
בינג יש גם תכונה שבה אתה מקליד linkfromdomain: [שם האתר] זה יהיה להדגיש את הטוב ביותר מדורגת קישורים יוצאות מאתר זה, לעזור לך להבין אילו אתרים אחרים האתר שבחרת קישורים ביותר.

כמו כן, שים לב כי לבינג כוחות מנוע החיפוש של יאהו.

DuckDuckGo

התכונה המרכזית של DuckDuckGo היא שהיא אינה שומרת על נתוני המשתמשים שלה, כך שהיא לא תעקוב אחריך או תפעל תוצאות המבוססות על ההתנהגות שלך. אז אם אתה מפחד במיוחד על ידי כל רואה, כל עין עין של Google, זה יכול להיות אחד בשבילך.

דף הבית של DuckDuckGo

יש הרבה יותר מידע על הביצועים של DuckDuckGo כאן.
קורה

כמו גוגל משתפר וטוב יותר לענות על שאלות מורכבות יותר, זה לעולם לא יוכל להתאים את מגע אישי זמין עם Quora.

quora

שאל כל שאלה וקהילת המלומדים שלה יציע את תשובותיהם. לחלופין, תוכל לבחור מבין שאילתות דומות שנשאלות בעבר.

Dogpile

 

Dogpile עשוי להיראות כמו מנוע חיפוש אתה מרוצף יחד עם קליפ ארט, אבל זה בדיוק את הנקודה כפי שהוא מושך ו 'curates' תוצאות של מנועי שונים שונים, כולל גוגל, Yandex ו- Yahoo, אך מסיר את כל המודעות.

חיפוש באינטרנט Dogpile

Vimeo

כמובן שאם אתה הולך לוותר על גוגל, אז אתה גם צריך לוותר על YouTube, אשר יכול להיות סיכוי מפחיד. אבל יש חלופה. וגם אחד די טוב בזה … Vimeo. הבחירה המקצועית של אתר שיתוף וידאו, שבו יש הרבה וידאו HD ואין מודעות.

otis the cat ביקורות קטעי וידאו על Vimeo

Yandex

זהו פורטל רוסי, המציע מוצרים ושירותים דומים רבים כמו גוגל, וזה מנוע החיפוש הדומיננטי ברוסיה.

כפי שאתה יכול לראות את זה מציע תוצאות בפורמט לוגי נחמד, גדוש favicons כך שתוכל לראות בבירור את הערוצים השונים עבור שאילתות למותג שלך.

שעון מנוע חיפוש על

Boardreader

אם אתה רוצה להיכנס nitty-gritty של נושא עם מגוון רחב של נקודות מבט שונות מן הפרסומים הגדולים, Boardreader משטחים תוצאות אך ורק בפורומים, לוחות מודעות, וכמובן, Reddit.

 

מאמרים קשורים
משהו להסתיר? עלייה של מנועי חיפוש ממוקדים פרטיות
בינה מלאכותית למשווקים
סוף DoubleClick ו- AdWords? Google מפשטת את המיתוג שלה באמצעות מודעות Google, פלטפורמת השיווק ומנהל המודעות
כיצד לעקוב אחר מאמצי השיווק של המתחרים שלך

WolframAlpha

WolframAlpha הוא "מנוע ידע חישובית", או סופר חנון חכם לך ולי. שאל את זה כדי לחשב את כל הנתונים או לשאול את זה על כל עובדה וזה ייתן לך את התשובה. בנוסף זה עושה את זה מדהים 'מחשוב' דבר בזמן שהוא חושב על התשובה שלך (אשר יכול לקחת זמן קצר.)

מה באמת הרג את הדינוזאורים וולפרם אלפא

זה לא תמיד מצליח, אתה צריך להתאמן איך להשיג את הטוב ביותר ממנו. אבל לפחות היא מודעת לתכנית הטלוויזיה הנוראה "הדינוזאורים".
דף פתיחה

מנוע חיפוש נוסף שמציב את הפרטיות בחזית, StartPage (במקור Ixquick) היה מנוע החיפוש הראשון המאפשר למשתמשים שלו לחפש באופן פרטי.

עם StartPage, אף אחד מהפרטים שלך לא מאוחסן (כולל כתובת ה- IP שלך) ולא נעשה שימוש בקובצי Cookie, שמור עבור קובץ cookie יחיד, אנונימי המשמש להזכיר את ההעדפות שלך. (עבור אלה שרוצים ללכת "ללא עוגיות", StartPage יש חלופה כתובת האתר כדי לשמור את ההגדרות שלך).

באופן ייחודי, StartPage מציעה גם פרוקסי עבור אלה שרוצים לא רק חיפוש, אבל לגלוש, באינטרנט בפרטיות מלאה.

Ask.com

ללא שם: הו נראה … שאל Jeeves הוא עדיין בסביבה. גם הוא כבר לא משרת וודהאוזי, אלא מנהל מחשב שנוצר בבנק. מְשׁוּנֶה.

שאל את ג'יבס

זה עדיין קצת מנוע חיפוש בינוני מעמיד פנים להיות שאלה באתר התשובה, אבל 'פופולרי Q & A' תוצאות נמצא בצד ימין מאוד נוח אם Jeeves עצמו לא יכול לספק את השאילתה שלך. ומה שימוש טוב של שטח בצד ימין, הא גוגל.
SlideShare

SlideShare הוא מקום שימושי מאוד מקור מידע מצגות, שקופיות חפיסות, webinars וכל דבר אחר ייתכן החמיצו מלהשתתף בכנס.

אתה גם להיות מופתע איזה מידע אתה יכול למצוא שם.

המבורגרים על
מכור- o- matic

"שאפו את האינטרנט" עם הבחור ידידותי מחפש הובר על ידי יצירת דף הנושא שלך, שבו אתה יכול סימניה ולראות תוצאות ממספר עצום של ערוצים באותו דף (כולל גוגל, חדשות בינג, טוויטר, YouTube, Flickr).

Addictomatic שואפים את האינטרנט
Creative Commons חיפוש Google מאמרים חדשים

חיפוש CC הוא שימושי במיוחד אם אתה צריך למצוא תמונות חינם זכויות יוצרים עבור אתר האינטרנט שלך (כפי שנדון בהודעה זו על אופטימיזציה של התמונה עבור SEO). פשוט הקלד את השאילתה שלך ולאחר מכן לחץ על האתר שבחרת שברצונך לחפש.

חיפוש CC
Giphy

כי באמת, כשזה מגיע לזה, אנחנו יכולים לדמיין עתיד dystopian גרוע יותר מאשר אחד שבו כולנו לתקשר לחלוטין GIF.

דף הבית של GIPHY

כריסטופר רטקליף הוא העורך של שיטות unsound ועורך לשעבר של SEW

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *