שבעה צעדים עלינו לעקוב עלמנת לאנדקס תוכן המבוסס על מכשירים ניידים

חברת קידום אתרים / בלוג / שבעה צעדים עלינו לעקוב עלמנת לאנדקס תוכן המבוסס על מכשירים ניידים
שבעה צעדים עלינו לעקוב  עלמנת לאנדקס תוכן המבוסס על מכשירים ניידים

במאמר זה אני יסביר לכם על שבעה צעדים עלינו לעקוב עלמנת לאנדקס תוכן המבוסס על מכשירים ניידים.

מיטוב האתר שלך לנייד חשוב יותר מאי פעם. יותר ממחצית המבקרים ברוב אתרי האינטרנט משתמשים בסוג כלשהו של מכשירים ניידים. אם האתר שלך מכיל כתובת אתר לנייד, גוגל רואה את אלה רלוונטיים וחשובים ביותר ברוב המקרים. אם אתה שוקל לעבוד עם שירותי קידום אתרים כובע לבן כדי לעזור עם אינדקס ניידים, להלן שבעה צעדים לעקוב.

חלק מהמומחים צופים שכל האתרים יגיעו בסופו של דבר לאינדקס ראשוני לנייד, גם אם הם אתרי אינטרנט שולחניים או לא ידידותיים לנייד. אז, זה נושא מרכזי לשים לב. חלק מסוגי אתרים אלה כבר הועברו לאינדקס הראשון לנייד.

 

אירעה שגיאת מטמון, שבה גוגל מציגה את השגיאה 404 עבור דפים שהועברו לאחרונה לאינדקס הראשון לנייד. נראה כי באג זה אינו משפיע לרעה על זחילה, אינדקס או הדירוג של אתרי אינטרנט, וזה דבר טוב.

 

על פי רוב שירותי קידום אתרים כובע לבן, גוגל מציגה כעת את אתרי האינטרנט לנייד למשתמשים המחפשים בניידים ובכתובת האתר של שולחן העבודה למשתמשים המחפשים בשולחן העבודה. פעולה זו פועלת רק אם כתובות האתר שונות. לדוגמה, כתובת אתר לנייד תהיה כך: http://m.xxx.co.il.

 

עדכון מהירות חדש וקרוב (עד כמה האתר שלך נטען) אינו קשור לעדכונים באינדקס הראשון לנייד. מהירויות העלאה עדיין חשובות מאוד, אך נכון להיום אינן נכללות בשינויים שאנו מכסים כאן.

 

אם אתה שם לב לשיעור הסריקה של האתר שלך, ייתכן שתראה עלייה קלה, אך סביר להניח שגוגל תציג מחדש את כל האתרים האלה. רוב האנשים לא ישים לב לשינויים.

 

רוב חברות קידום אתרים שנותנות שירותי קידום אתרים כובע לבן מסכימים כי, במקרה של ניידים, המפתח להגדלת הדירוג של גוגל הוא בעל אתר כי הוא ידידותי לנייד. רק בגלל שיש מעבר לנייד הראשון אינדקס לא אומר האתר שלך יעלו בדירוג.

 

אל תדאג לגבי כל השפעה על תפריטים, כרטיסיות ותפריטים להרחבה במהלך reindexing זה עבור ניידים. אלה אזורים ותכונות צריך לעבוד כרגיל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *